Işık: Bu bünye mikroplardan temizlenecek | Kızlar Kızlar

Işık: Bu bünye mikroplardan temizlenecek


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, devlet içindeki FETÖ üyelerinin ayıklanmasının süreceğini belirterek, “Bu bünye mikroplardan tamamen temizlenecek” dedi.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“Türkiye’ye ve millete darbe girişiminde bulunan FETÖ üyesi hainlerin, ihanetlerine yurtdışında da devam ettiğini” belirten Bakan Işık, şunları kaydetti:

“Milletimizin huzuruna çıkmaya yüzü olmayan hain artıkları,Türkiye’ye karşı hasmane tutumu halkımızca malum medyada utanmadan boy gösteriyor . Silahlı Kuvvetlerimize dil uzatan şeref yoksunu hainler ve onları kullananlar bilsinler ki, askerimiz bugün her zamankinden daha güçlüdür.

15 Temmuz sonrası kahraman ordumuz, Fırat Kalkanı ve terör operasyonlarında bütün dünyaya gücünü göstererek milletinin göğsünü kabartmıştır . Hain FETÖ artıklarının kurumlarımız ve ordumuzdan ayıklanması kararlılıkla sürdürülecek, bu bünye bu mikroplardan tamamen temizlenecektir. Bundan sonra da verilecek her göreve hazır ordumuz, aldığımız yeni kahramanlar ve geliştirdiğimiz yeni kabiliyetlerle gücüne güç katacaktır.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Like it? Share with your friends!

256

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Işık: Bu bünye mikroplardan temizlenecek

log in

Become a part of our community!

reset password

Geri dön
log in
error: