Partnerini Önemseyen Erkekler Buraya! Kadınların Orgazm Olmasını Sağlamanın Yolları | Kızlar Kızlar

Partnerini Önemseyen Erkekler Buraya! Kadınların Orgazm Olmasını Sağlamanın Yolları


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cinsiyet eşitsizliğinin bir diğer boyutu ile karşınızdayız şimdi de. Yapılan araştırmalara göre erkekler ile kadınlar arasında orgazm konusunda ciddi bir fark var. Kadınların %30’u cinsel ilişki sırasında orgazm olurken, erkeklerde bu oran %74.

Anonim bir blog sayfasında yazılanlar, cinsel ilişkilere kadınların gözünden bakmayı amaçlıyor. Unilad’ın haberine göre, kadınların orgazm olmalarını sağlamanın yollarını bulmak için bundan daha iyi bir yer olamaz.

“Genellikle görmezden gelinen, değersizleştirilen ve yanlış anlaşılan bir konu olan, kadınların cinsel zevke ulaşma yöntemleri hakkında konuşmak istedik. Bir grup kadının bu konuda kendini açması sonucunda inanılmaz bir istek doğdu içimize. Ayrıca birçok kadının bu konuda konuşabilmek için can attığı da kanıtlanmış oldu.”

Sabırlı olmak…
Orgazm iki dakikadan bir saate kadar sürebilir. Dolayısıyla söz konusu kadınların orgazm olması olduğunda sabırlı olmanız gerekir. Onun zevk alması sağladığınız her andan siz de zevk alın. Kullanıcılardan biri “Biraz zaman alıyor. Bazen orgazm olmak için 45 dakika mastürbasyon yapıyorum.” dedi. Bir diğer kullanıcı ise “konu kadınların orgazmı olduğunda, sabrın anahtar olduğunu” söyledi.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Like it? Share with your friends!

0

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Partnerini Önemseyen Erkekler Buraya! Kadınların Orgazm Olmasını Sağlamanın Yolları

1 / 8Sonraki

log in

Become a part of our community!

reset password

Geri dön
log in
error: Content is protected !!