Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

2017 Örgü Modasında Çocuk Bereleri

Çocuk Bereleri, En şık örgü bere-atkı çeşitlerinde, rengarenk örgü motifler, saç örgülü çocuk ve bebek şapkaları, kurdele süslemeli örgü bereler..

2017 Örgü Modasında Çocuk Bereleri

Sakallı iplerle örülmüş bere yapılışı, iki şişle örülen bebek bere modelleri, tığ örgüsü bebek şapkaları-bereler ve el örgülerinden yapılmış motifli yeni atkı-bere modelleri-renkleri, papatyalı örgü bere modeli.

Çocuklarınızın cinsiyeti ve yaş sınırına göre tercih edebilirsiniz,

ÖRGÜ BERE RENKLERİ ve ÖRGÜ ŞAPKA MODELLERİ’ni

Derya Baykal örgülerinden de seçtiğimiz bebek bereleri, süslü kız çocuk örgü bereleri, erkek bebek bere çeşitleri..

Ebrulu iplerle örülmüş atkılar ve bere modelleri bu kış çok ilginizi çekebilecek örgülerin başında gelecektir eminim.

Derya Baykal örgü bereleri, atkı modelleri takım olarak örülürken, püsküllü örgü atkılar da tek başına kullanılabiliyor.

Yeni model bere çeşitlerinde kızlar için çiçek motifli süslü bereler, gül motifli şık bere örnekleri, koyu renkli örgü bereler de erkek çocukları için en uygun renkler örülmektedir.

Yeni örnekli örgü bereler ve örgü şapkalar örgü dünyasında çok yoğun ilgi gören el örgüsü olmalı ki, bu kadar ilgi gören, kışlık çocuk örgü aksesuarları dır.

Yeni model el örgüsü atkılar-bereler ve şapkalar kış sezonunda çok büyük talep edilen örgü koleksiyonu olabiliyor.

Çocukları kış soğuklarında koruyan örgü şapkalar, atkılar, bereler ve örgü eldivenler, her kış olduğu gibi bu kış sezonunda da çocukların büyük beğenisini toplayacaktır.

En şık örgü bere modelleri-çeşitleri-örnekleri.

Yeni model örgü bere örnekleri-yapılışı, bere renkleri-papatyalı bere örneği yapılışı-modeli, örgü eldivenler, örgü atkılar..