Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

2017 Örgü Şal Modelleri

Örgü Şal Modelleri, El örgüsü motifli şallar. Kışlık örgülerin en başında gelir, çeşitli şal modelleri ve farklı örnekleri.

2017 Örgü Şal Modelleri

Kış günlerinin çok aranan ve rağbet gören aksesuar örgüler dir, kadın şalları. Rengarenk nako iplerle örülen motif motif şal modelleri. İki şişle örülen örnekli şallar, tığ örgüsü ile motifli şal çeşitleri-modelleri-örnekleri.

Dantel gibi örülen zarif beyaz şallar, gelinliğin üzerine kış düğünlerinde gelinler mutlaka kullanırlar. Çeyiz sandıklarında bekleyen sararmaya yüz tutmuş beyaz örgü şal’lar.

Kış mevsiminde özel günlerde abiye elbiselerin kombinlerinde simli örgü şallar tercih edilir. Işıl ışıl simli şal modelleri ile gece davetlerine katılan zarif bayanların en şık aksesuarı dır, örgü simli şal çeşitleri.

Örgü fularlar, hem modern tarzın aksesuarı, hemde klasik tarzın şıklığını tamamlayan örgü aksesuarlar dır, fular örgü çeşitleri.

Gün içinde kıyafetlerinizi tamamlayacak aksesuarlara ihtiyaç duyarsınız, özellikle kış günlerinde. En güzel örgü şallar, örgü fularlar, örgü atkılar, örgü bereler, motif motif sıralanmış örümcekli şal modelleriyle salaş kıyafetlerinizi kombinasyon yaparak günün şıklığını yakalayabilirsiniz.

El örgüsü şal örnekleri-modelleri, ile şık örgü bereler kombinasyon edilerek, kışlık kıyafetlerinizle, dondurucu soğuklara yenik düşmenizi önleyecektir.
İki şişle işlenen örgü şal modelleri, düz örnekli, motif örnekli yeni model şallar, artık günümüzün en trend örgü aksesuarları dır.

Tığ örgüsü ile tasarlanan örümcekli şal modelleri, motiflerle süslenmiş abiye kıyafet şalları. Örgü şal örnekleri, örgü şal çeşitleri, örgü şal modası, en yeni şal modelleri, yeni sezon örgü şallar, en şık örgü şal modelleri,aksesuar şal çeşitleri-modelleri. şal, şal modeli, şal örneği, şal modası, şal yapılışı, şallar, şal’lar, şal örnekleri, şal renkleri. örnekli şallar, tığ örgüsü şal modelleri, tığ örgüleri şal çeşitleri-modelleri.