Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, Erkeklerin aldattığını nasıl anlarsınız diye bir soru sorulduğunda emin olun herkesin farklı tecrübeleri vardır, bu yazımızda sizlere Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır hakkında bilgi vereceğiz..

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Erkeklerin aldatma şekilleri farklılık gösterebilir Aldatan erkek nasıl davranır ? Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? gibi soruların en belirgin olanları aşağıdaki gibidir.

İlgisiz Tavırlar

Erkekler sizi aldattığını ilk etapta davranışları ve tavırlarıyla belli eder. Sizi ilk zamanlardaki gibi önem vermediği düşünüyorsanız, yakında ayrılık var demektir. Aldatılıyor olmanızda ihtimaller arasındadır.

İşim Var

Bir erkek sürekli size işim var diyorsa ve sizi ilk zamanların ki gibi önemsemiyorsa bence bu işte bir iş var demektir.

İkinci Bir Telefon

Eğer ki ilişki yaşadığınız kişi bir şirket sahibi veya önemli bir mertebeye sahip değilse, ikinci telefon başka bir kadının habercisi olma ihtimali vardır. Erkekler 2. telefonunu kullanıyorsa bence bunu bir detaylı araştırmanız gerekiyor.

Sıklıkla Özür Diliyor

Eğer erkek arkadaşınız sizden sıklıkla özür diliyorsa, buda sizin tavırlarınızı unuttuğundan dolayıdır ve bu durumdan şüphelenmeniz gerekmektedir.

Şarj Bitti

Eğer şuana kadar hiç bir zaman şarjı eksik olmayıp sürekli telefonu açık olan sevgiliniz son zamanlarda sıklıkla şarjım bitti bahaneler uyduruyor ise şüphelenmeniz gerekir.

Arkadaşları ile Beraberken Açılmayan Telefonlar

Arkadaşları ile dışarı çıkacağını belirten sevgiliniz, son zamanlarda telefonlarınıza cevap vermeyip saatler sonra görmedim, duymadım gibi şeyler söylüyorsa bunun gerçek olma ihtimali var ama bu sıklıkla tekrarlanıyorsa bu durumdan şüphelenmeniz gerekmektedir.

Cep Telefonundan Sakınıyor

Eskiden sürekli telefonu masada bulunuyorsa ve sizin telefonu incelemenize karşı çıkmayıp daha sonralardan telefonu sürekli cebinde tutuyor ve telefonu kurcalamanızı istemiyorsa bence bunun altında yatan başka sebepler vardır.

Kendine Çok Bakıyor

Erkek arkadaşınız son zamanlarda kendine çeki düzen vermiş tarzını değiştirip ve saçına sakalına sürekli bakım yapıyorsa şüphe duyabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

Sevgili olduğunuz biri neden sizden sosyal medya hesaplarını saklasın ? Eğer erkek arkadaşınız sizden sosyal medya hesaplarını saklıyor ve onu gözetlememizi istemiyorsa gayet açık bir şekilde söylüyoruz ki %90 sizi aldatıyor.

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır hakkında yeterince bilgi sahibi oldunuz artık 🙂
Aman kızlar dikkatli olun yukarıda yazılanları yapan erkek arkadaşınız varsa şüphe duyabilirsiniz.