Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Arda Kural son hali ile ekranlara dönüyor

Yaşadığı zor günleri atlattı, boş zamanlarını spora adadı, imaj tazeledi ve artık ekranlara dönüyor.

Arda Kural son hali ile ekranlara dönüyor

Arda Kural son hali, Uzun bir iyileşme sürecinin arından Büyükçekmece sahilde yeni yaşantısına başlayan Arda Kural ile ilgili güzel gelişmeler devam ediyor…

Geçirdiği zor günlerin ardından uzunca bir süre sonra setlere dönmeye hazırlanan yerli DiCaprio güzel haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

“Hayranlarım benden korkacak”

Geçtiğimiz günlerde bıçak altına yatarak saç ektiren ve imaj tazeleyen Kural, Kasım ayında vizyona girecek olan ‘Nefrin’ filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tuğba Özay ile oynadığı ‘Nefrin’ adlı korku filminin heyecanını yaşayan oyuncu, “Artık sağlığıma kavuştum. Çok özlediğim film setlerine tekrar döndüm. Bu kez de korku filminde oynuyorum. Hayranlarım benden korkacak” diye konuştu.

“ŞU AN BÖYLE BİR ŞEY YAPMAM”

37 yaşındaki Kural şöyle devam etti: Yaz aylarıydı, Büyükçekmece sahilinde arkadaşımın şezlong kiraladığı bir yer vardı. Onun üzerinde yattım. Çok iyi geldi, birkaç gün öyle takıldım. Mesele sokağa düşme değildi, kendi isteğimdi. O anki psikolojiydi, şu anda böyle bir şey yapmam” yanıtını verdi.

“OYUNCULUKTAN SOĞUDUM”

Kural bundan sonraki kariyeri için radikal bir karar aldığını belirterek, “Artık hayatıma oyuncu olarak değil, senarist ve yönetmen olarak devam edeceğim. ‘Yazar’ diye bir film yazdım. Bu yaz çekeceğiz inşallah. Oyunculuktan soğudum” dedi.