Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Banyolar ve Banyo Küvetleri

Harika Banyolar ve Banyo Küvetleri

Banyo Küvetleri, Banyolarınızın tarzını değiştirmek artık bir çok ürün sayesinde çok kolay.. Sunulan alternatifler çoğaldıkça karar vermek de zorlaşıyor ama bir o kadarda fazla seçenekle istediğiniz tarzda bir banyoya sahip olabiliyorsunuz..

Seramik ve fayans seçebileceğiniz bir çok model sayesinde zemin ve duvarlarınızda köklü bir değişime gidebiliyorsunuz.. Birbirinden farklı banyo mobilyası modelleri ile de fark yaratıyor ve banyonuzun içini değiştirebiliyorsunuz..

Banyolarında fark yaratmayı isteyenler için fikir edinebilecekleri banyo ların yanı sıra bir çok farklı küvet modeline yer verdiğimiz bir hazırladık sizler için..

Galerimizde de görebileceğiniz gibi 4 farklı çeşitte küvet görebilirsiniz.. Porselen küvetler, doğal taş küvetler, akrilik, fiberglas, pvc malzemelerden üretilmiş küvetler ve dökme demir küvetler olmak üzere siz tercihinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.. Duvar ve zemin malzemelerini de tercih ve isteğinize göre çeşitli seçeneklerdeki malzemeleri kullanabilirsiniz..

Bir kaç modele kısaca değinecek olursak..

Ahşap görünümlü suya dayanıklı duvar ve zemin malzemeli banyoya beyaz porselen bir küvet yerleştirilmiş şık ve modern bir banyo dekore edilmiş..

Mor ve beyaz olarak seçilen duvara renkli karolar kullanılmış ve dökme bir ayaklı küvet yerleştirilmiş biraz modern biraz da vintage bir banyo tasarlanmış..

Şık büyük bir aynanın önüne seramik beyaz bir küvet yerleştirilmiş farklı bir banyo modeli elde edilmiş..

Yine dökme bir ayaklı küvetin etradı gümüş seramiklerle döşenmiş ve duvara da yine aynı tonların hakim olduğu çiçek desenli seramikler desenlendirilmiş..

Mavi ve yeşil olarak desenlendirilmiş seramik banyo duvarlarının ve başka bir çok modelin bir arada toplandığı galerimize göz atmanızı öneririm..