Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Bırakın Sevgiliniz Sizi Özlesin

Sevgiliniz Sizi Özlesin Sevgilinizle az konuşmanın, ilişkinizin ömrünü uzattığını biliyor muydunuz ? kizlarkizlar.com siz değerli okuyucuları için yazdı.

Bırakın Sevgiliniz Sizi Özlesin

Artık teknoloji çağı bize her türlü nimeti çok hesaplı şekilde ve en az hesaplı olması kadar da ucuz şekilde sunuyor. Bizde bu nimetten sonuna kadar faydalanıyor ve sevgilimizle neredeyse her dakika başı ya mesajlaşıyor ya da onu arayıp konuşuyoruz. Ancak ilişki uzmanlarının görüşlerine göre bu yapılan sık iletişimler ilişkinizin ömrünü kısaltıyor olabilir.

Hiç düşündünüz mü? Bir gün akşam oluyor ve bir bakıyorsunuz ki konuşacak elinizde hiçbir şeyiniz kalmamış. İşte bunun yaşanmasının temel nedeni fazla iletişimdir. Fazla iletişimden dolayı anlık paylaşımlarda bulunuyoruz. Asıl konuşmamız gereken zamanda ise elimizde ki her şeyi paylaştığımız için hiçbir şeyin kalmamış olmasından yana yakınıyoruz.

Sevgiliniz Sizi Özlesin

Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve ilişkinin ömrünü uzatmak için uzmanlar iletişimin en azdan daha aza indirilmesi konusunda ısrarcı. Böylece hem konuşmalarınız daha keyifli hale gelecek hem de paylaşabileceğiniz bir sürü şeyiniz olmuş olacaktır.

Bu hem ilişkinizi daha sağlıklı ve neşeli bir hale getirecek, hem de aynı zamanda ilişkinizin ömrünü uzatacak.

Her aşkın ateşinin yüksek olduğu ve söndüğü bir dönem vardır.Ancak siz aşkınızın ateşinin hep canlı ve sevgilinizin sizi daima özlemesini istiyorsanız bazı küçük detaylara dikkat etmelisiniz.İşte detaylar…

Sevgilinizin sizi her zamankinden daha çok özlemesini istemez misiniz?

Bunun için yapmanız gereken bir kaç küçük önerimiz var!

Her an her yerde onun yanında olmaktan vazgeçin. Bırakın arkadaşlarıyla vakit geçirsin.

Aynı şekilde siz de arkadaşlarınızla vakit geçirin ve bu süreç içerisinde onu sık sık arayıp mesajlar atmayın.

İş yerindeyken ona özel mesajlar yazın. Çok özlediğinizi içeren aşk dolu mesajlar…

Ona küçük sürprizler yapın.

Gün içerisinde seksi kıyafetlerle fotoğrafınızı çekip ona gönderin.

Akşam eve geldğinde ona hiç tatmadığı deneyimler yaşatın.