Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler!

Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler, Kadınlara asla söylenmemesi gereken tehlikeli 8 cümle…

Kadınlar, erkeklere oranla daha hassas ve duygusaldırlar.

Erkeklerin kadınlar için sohbet esnasında gelişigüzel olarak söylediği bazı cümleler onları sinirlendirebilir ve üzebilir. Farkında olmadan telafisi zor bir duruma düşmemek için siz siz olun kadınlara bu cümleleri kurarken iki kez düşünün.

Sevgili olmak sevdiğiniz, aşık olduğunuz insanla birlikteliğiniz demektir. Sevgili, kısaca ruh eşiniz olarak da tanımlanabilir. Sevgili olduğunuz kişi, hayatınızda en değer verdiğiniz insanlar arasında yer alır. Hayatınıza aldığınız en değerli kişilere sarf edeceğiniz sözlere dikkat etmeniz gerekir. Bazı sözler vardır ki sevgilinizi üzebilir ve ilişkinizi zedeleyebilir. Sevgilinizle konuşurken onu üzecek sözlerden kaçının. Sevgilinize asla söylememeniz gerekenleri sıralayalım.

Erkek ya da kadına ilişkide söylenmemesi gereken sözler vardır. Erkeklerin ve kadınların eski sevgililerle kıyaslanmayı sevmedikleri bilinir. Ancak sevmeseler de bunu sıklıkla yaptıkları görülmektedir. Eski sevgilim bunları yapardı şeklindeki kıyaslamalardan kaçının.

Eski ilişkinizin bittiğini fark etmeniz gerekir. Artık yeni bir ilişkiniz var. Kıyaslamalar yaparak eskiyi anmak hayatınızdaki kişinin size olan güvenini zedeleyebilir ve onu incitebilir. Bu yüzden kesinlikle eski sevgilinizle kıyaslama yapmayın.

1.Kaç kilosun, sen biraz kilo mu aldın?

2.Saçının doğal rengi mi bu?

3.Yaşından büyük gösteriyorsun.

4.Bugün yıl dönümümüz müydü?

5.Bu elbiseyi mi giyeceksin, sanki biraz genç işi sana yakışmaz.

6.Aynı anneme benziyorsun.

7.Bu kadar duygusal olma.

8.Annem artık bizimle yaşayacak.