Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Murat Boz ve Bahar Candan Olayı, İnanılmaz Gelişmeler!

Murat Boz konu ile ilgili açıklamalarda bulundu ve Aslı dışında takip ettiği herkesi takipten çıkardı…

Aslı Enver aldatılıyor mu? İşte konunun detayları;

Murat Boz ve Eser Yenenler Eğlenceye çıktı

ünlü şarkıcı Murat Boz, oyuncu Eser Yenenler ile gece eğlenmeye çıktı. Tabi ki buraya kadar hiçbir sorun yok. Ancak gecenin ilerleyen saatleri, Aslı Enver ile ilişkisi olan Murat Boz’u çok fena yakacak. Eser Yenenler her ne kadar arkadaşı Murat Boz’u korumaya çalışsada bu çapkınlık gecesi skandal olacak.

Bahar-Nihal Candan ve Özge Bitmez de Villaya Geldi

Gecenin bir vaktinde Eser Yenenler’in villasına giden ikiliye ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla tanınan Bahar Candan – Nihal Candan kardeşler ile Özge Bitmez eşlik etti. İşte kızılca kıyamet buradan sonra koptu. Olay medyaya görüntülerle birlikte yansıyınca Murat Boz‘dan açıklama geldi. İşte Murat Boz’ın Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle alem skandalı; Aslı Enver ile 1.5 yıldır aşk yaşayan Murat Boz önceki gece eğlence turuna çıktı. Yakın arkadaşı Eser Yenenler ile Emirgan’da buluştu.

Murat Boz ve Bahar Candan Olayı
Peki Özge Bitmez kimdir? Nihal Candan Bahar Candan kimdir? Murat Boz, Eser Yenenler ve Nihal Bahar Candan kardeşler beraber mi?
Özge Bitmez Kimdir?

Özge Bitmez ismini ilk kez olarak duyduk. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden bir tanesi aslında bir çoğumuz onu tanımıyoruz ama bazı kesim Nihan ve Bahar Candan’ın sosyal medya hesabından bu ismi gördü ve tanıyor. Özge Bitmez o gecenin sarışın kadını olarak hafızalara kazındı.

Nihal-Bahar Candan Objektiflere Yakalandı

Ev partisinden sabah 05.00’te ilk ayrılan Özge Bitmez oldu. Flaşlar patlayınca devreye sitenin güvenliği girdi. Habercilerin uzaklaştığını düşünen Nihal-Bahar Candan kardeşler 05.40’da villadan çıktı. objektifleri fark edince bağırıp çağırmaya başladılar ve yüzlerini saklamaya çalıştılar.

Murat Boz ve Bahar Candan Olayı

Murat Boz Panik Yaptı!

Candan kardeşler, “Bunlar hâlâ buradalarmış. Bizi nereden buldular” serzenişinde bulundu. Yaşanan tüm olaylar sonrası panik olan Murat Boz, Yenenler’in evinde kaldı. Nihal ve Bahar Candan kardeşler medyanın kendilerini görüntülediğini farkedince bir anda çığlık çığlığa bağırmaya başladı.

Olayı kıvırmaya çalıştılar

Eser Yenenler’in güvenlik görevlilerine “Eğer bu olay, gazetelere yansırsa, ‘Evime Murat Boz değil, şoförü Erdal’ın bir şey almak için geldiğini söyleriz” dediği duyuldu.

Evleri Ayırdılar

Murat Boz‘dan bugün skandalla ilgili açıklama geldi. Beklendiği gibi de Murat Boz sadece ‘yalan’ demekle yetindi. Görüntülere bir izahat ise getiremedi.  Dün yaşanan skandal olay sonrasında ise bugün çıkan haberlerde Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin 10 gün önce evlerini ayırdığı iddia edildi. Murat Boz’un Aslı Enver’i unutmak için kendini gece eğlencesine attığı söylentiler arasında.

Murat Boz Konu İle İlgili Açıklama Yaptı:

Murat Boz ve Bahar Candan Olayı

Murat Boz, ”bugün hakkımda çıkan ”ihanet” haberleri tamamiyle gerçek dışıdır. İhanet söz konusu değildir. Tanıdığım tanımadığım birçok insanın aynı ortamda bulunduğu  bir ortamda bulunmaktan başka öte bir durum yoktur” açıklamasını yaptıktan sonra sosyal medya hesabında takip ettiği herkesi bıraktı. Sadece Aslı Enver’i listesinde tutuyor.