Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

El Örgüleri Motifli Şallar (Anlatımlı)

El Örgüleri, Kışlık el örgülerinin en gözde parçalarından olan, örgü şallar. Kış günlerinin kapıya dayandığı şu günlerde, örgü ören bayanlar, kışlık örgülere biraz daha zaman ayırdıklarını biliyoruz.

El Örgüleri Motifli Şallar (Anlatımlı)

Yeni yeni şal örnekleri, araştırarak çok şık kadın şalları, atkılar, eldivenler, patikler ve bereler Derya Baykal örgülerinin en gözde modelleri örülmektedir.

Yeni model şal örnekleri iki şişle örülen modeller, tığ ile işlenen şal modelleri, motifli örgü şallar, yeni şal örnekleri, moda şallar, son trend şal örnekleri-modelleri Nako iplerle örülerek kadınların kış aksesuarı rengarenk ve çeşit çeşit şal modelleri dolaplarda yerlerini alıyorlar.

Nako örgü şal modelleri düz örnekli ve motifli modeller bu yılın modası. El örgüsü şal modellerinde bir kaç renk ipler aynı anda kullanılarak, rengarenk motifli şal modeli, ortaya çıkabiliyor.

Yıldız motifleriyle çok şık yıldızlı şal modeli, elde edilebilir. Düz örnekli şal modelleri kenarına ponponlar ve saçaklar yapılarak daha görkemli şal modeli, yapılabilir.
Krem rengi örgü şallar, her renk kıyafetlerle kombinlenebilir. Dantel örgü motifli şallar, abiye kıyafetler’le şık kombinler oluşturacaktır. Gün içinde kullanabileceğiniz renkli şallar da düz örnekli ya da farklı modellerden örülerek kullanılabilir.