Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

El Örgüsü Motifli Çocuk Bere Şapka Modelleri

Bere Şapka Modelleri, Yeni el örgülerinde rengarenk çocuk bereleri, örgü şapka modelleri. Nako ipler’le örülen çocuk şapka ve bere örneklerinde çiçek-papatya motifleri, tıpkı bir çiçek bahçesini andırıyor.

El Örgüsü Motifli Çocuk Bere Şapka Modelleri

Çocuk giyiminde kışlık örgüler ve örgü aksesuarlar, çocukların modern ve şık giyinmelerine renk katan örgü çeşitleri. Nako örgü atkılar, eldivenler, örgü şapkalar çocuk kış modasının öne çıkan aksesuarları.

Kışlık el örgülerinin çocuk şapkaları, bere modelleri, çocuk hırkaları, çocuk yelekleri, bebek örgü bere çeşitleri, bebek yelekleri, tığ örgüsü motifli bereler-şapkalar, örgü bebek patikleri, örgü bebek hırka-yelek ve örgü battaniye modellerini Nako ip renkleriyle farklı örneklerden örebilirsiniz.

Kışlık Nako örgüleri kaliteli, renk vermeyen, uzun ömürlü kışlık örgüleri Nako ipleriyle elde edebilirsiniz. Yeni sezon bebek örgülerinde kaliteli yünler ve esnek örgü örnekleri tercih edilmeli dir her şeyden önce.

Erkek çocuk atkı-bere örneklerinde araba resimleri ve hayvan figürleri, örgülerde yer almış. Kız çocuk örgü şapkalarında ve bere örneklerinde rengarenk çiçekler-güller ve papatya motifleri tasarlanmış kız örgülerinde.

Kız bebek örgü koleksiyonunda yine, rengarenk çiçek ve gül motifleri göze çarpıyor.

Ponponlu örgü şapkalar ve saçaklı atkılar da, çocukların örgü şıklığına apayrı bir şirin görünüm katıyor.

Bebek bereleri, bebek şapkaları, kız bebek şapka modelleri-örnekleri, erkek bebek örgü şapkaları, erkek çocuk örgü bere-atkı modelleri-örnekleri, örgü bebek patikleri, kız bebek patik örnekleri-modelleri. Örgü atkılar, örgü bereler, örgü şapka örnekleri-modelleri-resimleri.