Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Erkek Bebeklere Örgü Hırka Modelleri

Örgü Hırka Modelleri, Sonbaharın ve kış mevsiminin yüzünü göstermesiyle birlikte, kışlık örgüler de bebeklerin ve çocukların kıyafetleri arasında yerlerini almaya başladılar yavaş yavaş.

Erkek Bebeklere Örgü Hırka Modelleri

Kapşonlu örgü hırkalar Derya Baykal örgü koleksiyonunda bulunan en şık el örgüsü çeşitlerinden. Derya Baykal bebek örgü hırkaları iki şişle işlenmiş yeni modeller.

El örgülerinde bere-hırka takımı, kapşonlu örgü hırkalar bebek modasında en çok tercih edilen modeller dir. İki şişle örülen saç örgüsü hırkalar, pirinç örnekli bebek hırka modelleri-çeşitleri, yakadan başlanarak örülen bebek hırka ve yelek modelleri-örnekleri kış mevsiminin en şık örgü modası.

Yeni model bebek örgü çeşitlerinde hayvan figürlü modeller bebeklerin ve çocukların oldukça ilgisini çeken detaylardan. Kışlık çocuk örgülerinde kurdele süslemeleri ve örgü motifler de vazgeçilmez bir alışkanlık diyebiliriz.

Kız bebeklerin kıyafetlerinde ve kız bebek örgülerine kondurulan rengarenk çiçek motifleri, kurdela süslemesi, gül motiflerinin ve ponponların sıralandığı, örgü yelekler, örgü hırkalar, el örgüsü ceket modelleri, bere-şapka-hırka takımları, kız bebek örgü elbiseleri, bebeklere özel tasarlanmış kışlık örgü çeşitleri 2013’ün son modası örgüler.Erkek Bebeklere Örgü Hırka Modelleri. Bebek Modası Örgü Hırkalar. Örgü bebek hırkaları-yelekleri..