Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Şeyler

Kadınların kendilerinden şikayetçi olduğu pek çok özellik aslında erkekler tarafından daha çok seviliyor.

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Şeyler

Kadınlar her zaman mükemmel görünmek ister. Fazla kilolar, göbekli görünmek, makyajsız bir gün geçirmek kimi zaman can sıkıcı hale gelebiliyor. Farkında olmadan şikayetçi olunan bu durumlar aslında çoğu erkek tarafından sevilebiliyor. Bu durumlardan en popülerlerini sizin için sıraladık.

Çiller

Çillerinizi kapatmaktan vazgeçin çünkü çoğu erkek çilli kadınlara bayılıyor. Öyle ki; son günlerin yeni trendi çil dövmelerin oldukça ilgi gördüğünü de söyleyebiliriz.

Ayva göbek

Her kadın dümdüz bir karına sahip olmak için saatlerce spor yapıyor ancak bazı erkekler hafif göbekli kadınları düz karınlılara oranla daha çekici bulabiliyor.

Makyajsız doğal görünüm

Erkekler genellikle kadınların makyajsız doğal, abartısız hallerinden daha çok hoşlanıyor.

Kemikli burun

Kadınlar kusursuz ve küçük bir burun ister ancak burun yapısı yüz hatlarınıza karakteristik bir özellik katar. Bu doğal görünüm, erkekler tarafından daha çok beğeniliyor.

İştahlı olmak

Birlikte yemek yenildiğinde, istediğiniz her şeyi onun yanında rahat rahat yemeniz kendinize güvendiğinizi göstermenin işareti olarak algılanıyor.

Seksi iç çamaşırları

Erkeğinizin hislerini canlandırmak ve onu baştan çıkarmak için seksi bir iç çamaşırından daha etkili ne olabilir? Özellikle üzerinizi çıkarırken sizi izlemek partnerinize büyük bir keyif verir. Erkeğinizin libidosunu yükselten bu hareket, yataktaki mutluluğunuza da katkı sağlar.