Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Erkeklerin zevk noktaları öğrenin!

Erkeklerin zevk noktaları, Cinsellikte saklı hazinelerini keşfetmek ister misiniz? O halde ilk adımı erkeklerin zevk noktaları için atabilirsiniz!

Erkeklerin zevk noktaları öğrenin!

Kimseden duymadığınız erkeklerin zevk noktalarını ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak açıklıyoruz. Bu sırlarla sevgilinizi daha mutlu edebilir, yatakta vazgeçilmez olabilirsiniz. Haydi, başlayalım!

Erkeklerin gözlerini etkileyin

Erkekler gördüklerinden etkilenir, güzel ve bakımlı bir kadına bakmaktan zevk alır. Bu yüzden, ilk olarak dış görünüşünüze özen göstermelisiniz. İstenmeyen tüylerinizden kurtulun, içinde rahat ve çekici hissettiğiniz iyi çamaşırları giyin, saçlarınızı şekillendirin ve hafif bir makyaj yapın.

Erkekler kokulardan hoşlanır

Herkes güzel kokulardan hoşlanır ama erkekler daha fazla! Erkeklerin zevk noktalarından biri, koklama duyusudur. Baştan çıkarı bir parfüm sıkın veya sevişme ortamında mis kokulu mumlar yakın. Ona erotik bir masaj yapmak için hoş kokulu bir masaj jeli kullanın.

Erkekleri dokunarak büyüleyin

Dokunulmak, okşanmak hepimize iyi gelir. Bazı özel bölgelere temas etmek için çok fazla zevk verir! Erkeğinizi dokunarak büyülemek için vücudunda bir seyahata çıkmalısınız. Bazı erkekler cinsel organına dokunulmasından hoşlanır, bazıları ise sırtına… Tekrar tekrar denemeli ve doğru noktaları bulmalısınız.

Gizli bölgelere doğru keşfe çıkın

Cinsellikte erkeğinize daha fazla zevk vermek için gizli bölgelere doğru keşfe çıkın. Çoğu erkek farkında değildir ancak testisler ve cinsel organ arasındaki perine bölgesine dokunulmasından çok hoşlanır. Erkeğe oral seks yaparken perine bölgesini es geçmeyin. Buraya elinizle veya dilinizle dokunun, sıcak nefesinizi üfleyin.

Bazı erkekler göğüs uçlarından etkilenir

Her erkek için geçerli olmayabilir ama bazı erkekler göğüs uçlarına dokunulmasından, öpülmesinden çok hoşlanır. Yapmadan önce sevgilinizden izin isteyin ve fikrini sorun. Yumuşacık ve ıslak dudaklarla göğüs uçlarını öpün hatta küçük ısırıklar atın! Aynı şekilde kulak arkası da bazı erkekler için zevk noktası olabilir.

Sırtına göğüslerinizle dokunun

Erkeklerin zevk noktalarından biri sırtıdır. Maalesef bu büyük ve özel bölgeyi ihmal ederiz ancak hatanın neresinden dönersek kardır! Sevişirken veya koltukta uzanmış film izlerken sevgilinizin sırtına yumuşacık dokunun, ıslak öpücükler kondurun. Yüzüstü uzanmasını isteyip göğüslerinizle sırtına dokunun. Bazı erkekler için saçlarınızı sırtına sürmeniz zevk verici olabilir, bunu deneyin.

Erkeklerin zevk noktaları başka nelerdir?

Deneyip görerek erkeklerin zevk noktalarını öğrenebilirsiniz. Aşağıda bu bölgeleri sıraladık:

 • Boyun
  Kulak arkası
  Cinsel organın ucu
  Dizlerin arkası
  Elleri ve ayakları
  Testisler
  Dudaklar
  Kasık bölgesi