Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Gelinler İçin En Güzel Saç Modelleri

Gelinler İçin En Güzel Saç Modelleri Her kadının hayatında dönem noktası olan düğününe özel birbirinden güzel gelin saç modelleri.

Gelinler İçin En Güzel Saç Modelleri

Şüphesiz ki her kadın, hayatının dönüm noktası olan düğününde o gecenin yıldızı ve en güzeli olmak ister.

Bu yazıda gelin saçı modellerindeki en son trendler, uzun, kısa, dalgalı, açık ve koyu tonlar, dağınık gelin saçı modelleri ve en şık topuz modellerini bulacaksınız.

2017 gelin saçı modelleri için, aşırı abartılı ya da fazlaca dağınık topuzlardan uzak durmanız gerekiyor. Çünkü dağınık olmasından önce, bir gelin saçının duvağı da çok iyi taşıması önemli.

Saçlarınız uzun olduğunda sahip olabileceğiniz birbirinden güzel ve çok saç modeli var. Ancak konu bu önemli gün için saç modeli seçmeye geldiğinde karar vermek oldukça zorlaşıyor.

Seçim yapmanızda yardımcı olabilmek adına sizin için birbirinden güzel uzun gelin saç modelleri buldum. Topuz modelleri , örgü modelleri , at kuyruğu… Saçlarınız uzun olduğunda gerçekten çok seçenek var. Ancak seçim yaparken unutmamanız gereken şey gözünüze güzel gelen bir modeli kullanmak değil de gelinliğinize ve makyajınıza yakışan bir modeli bulabilmek.

Eğer siz de duvağınızla birlikte kullanabileceğiniz daha gerçekçi 2017 gelin saçı modelleri arıyorsanız, galerimizi çok seveceksiniz!

İşte hoşunuza gidebilecek diğer gelin saçı modelleri…

Gelinler İçin En Güzel Saç Modelleri
Yaz düğünleri için gelin saç modelleri.