Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Cem Yılmaz’ın sevgilisi yeni aşkı!

Cem Yılmaz’ın sevgilisi ‘Fi’ dizisinde rol alan Merve Çağıran ile aşk yaşıyor. Ünlü komedyen ile güzel oyuncu samimi bir şekilde görüntülendi.

Cem Yılmaz’ın sevgilisi!

Komedyen Cem Yılmaz’ın ‘Fi’ dizisinde rol alan Merve Çağıran ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Bu konuda sessizliğini koruyan ikili, Ataşehir’de birlikte görüntülendi.

Cem Yılmaz'ın sevgilisi

Cem Yılmaz’ın, yakın dostu Ozan Güven’in başrolde yer aldığı ‘Fi’ dizisinde rol alan, kendisinden 19 yaş küçük Merve Çağıran ile yeni bir ilişkiye yelken açtığı konuşuluyordu. Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programının haberine göre; kendisi de ‘Fi’de konuk oyuncu olan Yılmaz, genç oyuncu ile arkadaşı Muzaffer Yıldırım’ın Ataşehir’de açtığı mekanda ortaya çıktı.

Ortak arkadaşları Ozan Güven’in de eşlik ettiği ikilinin, gece boyu yan yana oturması dikkati çekti. Yılmaz’ın hayranları, yanındaki küt saçlı kızın kim olduğunu merak etti.

Cem Yılmaz'ın sevgilisi

ÇAĞIRAN ÜŞÜDÜ, YILMAZ MONTUNU VERDİ
Ünlü komedyen, gecede kolları açık bir kıyafet giydiği için üşüyen Çağıran’a kapüşonlu montunu vererek, ne kadar centilmen olduğunu gözler önüne serdi.