Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Modern Koltuklar ve Salon Dekorasyon Fikirleri

Modern Koltuklar ve Salon Dekorasyon Fikirleri

Modern Koltuklar, Harika bir salon dizayn etmek mi istiyorsunuz işte size harika fikir önerileri ile sizlerleyiz, örneğin ilk modelimiz deri hardal koltukları ile ahşabın ağırlıkta olduğu salon mutfak iç içe harika bir tasarım salon örneğini göreceksiniz.. Bu sezonun renklerinin hakim olduğu sarı koltuk ve bambu sehpası ışıklandırması ile harika bir kombinasyon oluşturmuş..

Koyu renkli ahşabın kullanıldığı ve duvarların ise yine koyu renkli ahşaba uyumlu bir duvara eşlik eden petrol yeşili koltukla uyumu harika olmuş.. Yine yeşilin farklı bir tonu ile tasarlanmış koltuk modeli de aynı tonlarda perde ve beyaz ile kombinlenmiş.. Krem ve füme ile kombinlenmiş şömineli ortamda huzur verici.. Kadife siyah koltuklar hasır berjerler ve çiçek desenli perdeler görülesi..

Füme ile kırmızının uyumuda füme koltuklu kırmızı halıdan anlayacağınız üzre çok şık görünüyor.. Beyaz ve turkuazın uyumu çatı katı için yapılmış bir dekorasyonda görebilirsiniz.. Mutfak ve salonun iç içe tasarlandığı başka bir salon dekorasyonu yine harika görünüyor.. Kadife füme L koltuk ve beyaz sehpası ile tasarlanmış başka bir salon örneğini de galerimizde görebilirsiniz.. Boydan boya camlı evler için şömineli harika bir salon tasarımı göz kamaştırıyor.. Krem yerden koltuklara pembe kırlentler çok yakışmış, bir ton koyusu berjerler yine boydan boya camı olan salona çok yakışmış..

Gri kapitone görünümlü L koltuk salon tasarımı, kadife kapitone olarak tasarlanmış kadife sehpalarla tasarlanmış salon modeli, lacivert kadife L koltuklu salon, bebek mavisi koltuklar, kadife sütlü kahve ile kombinlenen salon modeli ve daha fazlası için galerimizde görebilirsiniz..