Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Sabah seksinin faydaları!

Sabah seksinin faydaları Sabahları

Sabah seksinin faydaları Sabahları, özellikle erkeklerin ereksiyon halinde olması sizin ve eşinizin mükemmel bir seks yaşamanız için fırsattır. Bu fırsatı en güzel biçimde değerlendirmelisiniz.

Şimdi sabah seksinin size ve vücudunuza faydalarını görelim.

  • Sabah yapılan seksin mutluluk hormon oksitosini tetiklediği uzmanlar tarafından açıklanmıştır.
  • Sabah yapılan seks gün boyu çifti birbirine daha bağlı hissettirir ve aşk dolu bir gün geçirmelerini sağlar.
  • Erkekler en fazla ve en kolay sabahları testesteron üretir. Bu durum daha rahat bir seks yaşayacağınızı gösterir.
  • Gün içinde çiftler aynaya baktıkları zaman kendilerini daha güzel hissederler.
  • Bağışıklık kazandıran bir antikor olan IgA seviyesini sabah seksi arttırıyor.
  • Sabah seksi eşler arasındaki istenilme duygusunu arttırır ve bu şekilde de büyük bir mutluluğa sebep olur.
  • Sabah seksi işe konsantrenizi arttırır. Nedeni ise akşam seks yapan çiftlerin gün boyu seksi düşündükleri ve işlerinde verimli olamadıklarındandır. Fakat sabah yapılan seks sayesinde bu düşünce olmaz.
  • Sabah seksinde doyuma ulaştığınızda östrojen seviyeniz yükselir ve bu durum da saç ve cildin dokusunu iyileştirir.
  • Sabah egzersizi görevi gören seks ayrıca gün boyu dinç olmanızı da sağlar.
Doğal kokular tahrik eder

Sabah güneşi pencereden süzülünce sevgiline sarıl ve onun seksi kokusunu içine çek. Henüz duş almadığı için doğal kokusu seni aniden uyaracaktır. Araştırmalara göre, bir erkeğin koltuk altı kokusu uyarıcı etkisi bulunuyor. Bunun doğruluk payı olduğu yadsınamaz bir gerçek!

Sarıl ve dokun!

Sabah sersemliği sürerken fazla yorulmak istemeyeceksin. Bu yüzden fazla efor gerektirmeyen bir pozisyon seç. Uzmanlar, erkeğe arkanı dönüp bacaklarını aralamanı ve onun ellerini bacak içlerinde gezdirmesini sağlamanı söylüyor. Elleri erojen bölgelerini uyarırken, kulağına baştan çıkarıcı laflar fısıldasın.

Beraber duş alın

Beraber duş yapmak elbette çok romantik ama realist olmak lazım: duşun altında sadece tek kişilik yer var. Bu sorunu ikili duş başlığı alarak kolayca çözebilirsin. Ilık suyun altında duş alırken kan cildin yüzeyine yaklaşacak ve daha hassas olacaksın. Nane aromalı bir duş jeli kullanın. Batı Virjinya’daki Wheeling Jesuit Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, nane kokusunun kolayca ayıltıp sinir sistemini harekete geçirdiğini gösteriyor.

Hızlı ve çabuk

Sabah seks yapmak fazla vakit almamalı. İşe yetişmek için acele ederken seksi de sıkıştırıyorsun ve bunun verdiği adrenalin zevki ikiye katlıyor. Hiç beklemediği bir anda aniden üstüne atla. Tam duştan çıkmış dolaptan kıyafet seçiyor ya da kahvaltı hazırlıyor. Ön sevişme yapmak zorundada değilsin. Uzmanara göre dikkatini dağıtmayan kadınlar 30 saniyede uyarılabiliyor.Ayrıca unutma ki kısa ve çabuk olman gerektiğinde cinsel bir birleşme şart değil. Ateşli bir öpüşme, erojen bölgeleri uyarma ya da kapıdan çıkmadan ona atacağın seksi bir bakış seni de onu da gün boyu arzulu kılacak. Günün sonu geldiğindeyse ikiniz de koşarak evin yolunu tutacaksınız.