Kızlar Kızlar
Türkiye'nin En Sevilen Kadın Sitesi, Kadın Portalı

Sarp Akkaya Fenerbahçe maçına özel evleniyoruz

Sarp Akkaya Fenerbahçe Oyuncu Sarp Akkaya, 2.5 yıldır birlikte olduğu Sinem Yalçınkaya’yla dün evlendi.
Sarp Akkaya Fenerbahçe..

Çiftin nikahın ise ilginç bir tesadüfe denk geldi. Akkaya, Şubat ayında Euroleague Turnuvası’nın normal sezonunda oynanan Fenerbahçe-Olympiakos basketbol maçında Yalçınkaya’ya evlenme teklifi etmişti. Düğünün olduğu gün bu defa iki takım finalde karşı karşıya geldi.

Fenerbahçe maçına özel

Akkaya, “Bizim için güzel bir gün. Fenerbahçe’ye özel evleniyoruz, inşallah uğurlu geliriz” dedi.

Düğüne Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal, Acun Ilıcalı ve Aslı Enver’in yanı sıra çok sayıda ünlü isim katıldı.

Sarp Akkaya Fenerbahçe

Sarp Akkaya Fenerbahçe

Paramparça’nın Damir’i Sarp Akkaya, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Sinem Yalçınkaya’ya Fenerbahçe’nin dün akşam Olympiakos’la oynadığı basketbol maçında romantik bir evlenme teklifi etti.

THY Euroleague’in 23. haftasında Fenerbahçe, son çeyrekte 11 sayı geriye düştüğü maçta Olympiakos’u 67-64 mağlup ederek müthiş bir geri dönüşe imza attı. Güzel gecenin sürprizi ise Paramparça dizisinde Damir karakterini canlandıran Sarp Akkaya’dan geldi.

Sarp Akkaya, sevgilisi Sinem Yalçınkaya, kardeşi Kaya Akkaya ve onun sevgilisiyle, Fenerbahçe’nin Ülker Sport Arena’da, Olympiakos’la oynadığı basketbol maçını izlemeye gitti

Maçın ilk yarısında canlı skor ekranına ‘Sinem benimle evlenir misin?’ yazısı yansıtıldı.

BÖYLE EVLENME TEKLİFİ ETMİŞTİ

Erkek kardeşi Kaya Akkaya, yengesi ve sevgilisi ile Fenerbahçe’nin Ülker Sport Arena’da, Olympiakos’la oynadığı basketbol maçını izlemeye giden oyuncu sürpriz bir teklife imza attı. Maçın ilk yarısında canlı skor ekranına ‘Sinem benimle evlenir misin?’ yazısı yansıtıldı. Duygusal anlar yaşayan Sinem Yalçınkaya teklife ‘evet’ yanıtını verdi.